Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Bydgoszczy

 

 

 

 

Informacje stałe

24-sierpnia-2019
DWUDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA
25.08.2019.

1. Ostatnia niedziela sierpnia, kończący się czas wakacji i urlopów przynagla nas do wdzięczności za wszelkie dary, które stały się naszym udziałem w minionych miesiącach. Pamiętajmy o uwielbieniu Boga w naszych osobistych modlitwach.

2. Jutro w poniedziałek, przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Tak niedawno gościliśmy Maryję w tym Jasnogórskim znaku w naszym kościele. Niech nasza obecność w poniedziałek na Mszy świętej będzie wyrazem wielkiej wdzięczności za Jej szczególną obecność w naszej rodzinie parafialnej. Msze święte celebrować będziemy o godzinie 8.00, 10,00 oraz 18.30.

3. We wtorek po Mszy świętej o godzinie 8.00, Koronka do Bożego Miłosierdzia. W środę po rannej Mszy świętej zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Od przyszłej niedzieli 1 września powracamy do zwyczajnego porządku niedzielnych Mszy świętych. Przypominamy, że Msze święte w naszym kościele odprawiamy o godzinie: 7.30, 9.30, 11.00, 12.30, 17.00 oraz 19.00. W dni powszednie o godzinie: 8.00 i 18.30.

5. Okazja do Spowiedzi w niedzielę w czasie każdej Eucharystii, w dni powszednie 15 minut przed Mszą świętą.

6. Już od 2 września, Matka Boża, którą nazywamy Matką Pięknej Miłości w swoim obrazie, pragnie nawiedzić rodziny i osoby samotne naszej parafii. Termin nawiedzin ustalamy po Mszy świętej w zakrystii u pana Kościelnego.

7. Zachęcamy do lektury Przewodnika Katolickiego, który wyłożony jest pod chórem muzycznym. Cena 6 złotych.

8. Bożemu Miłosierdziu polecamy naszych zmarłych, a w tym tygodniu szczególnie śp. Janina Klatecka, Zdzisław Pijawski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.......

9. Życzymy radosnej niedzieli i dobrego tygodnia!
 

Ks. Prałat Teodor Paradowski - proboszcz
 

                                                                                               strona główna


* * *

(C) Copyright 2010