Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Bydgoszczy

 

 

 

 

Informacje stałe

21-kwietnia-2018


CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY
22.04.2018.

1. Pan Jezus sam siebie nazywa Dobrym Pasterzem, który daje swoje życie za owce. Wypełnił to całkowicie, ofiarując siebie na ołtarzu krzyża. Po swoim zmartwychwstaniu przekazał misję pasterską tym, których sam wybiera.

2. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Będziemy modlić się, aby wezwani przez Pana żniwa ochotnym sercem przyjęli powołanie, a także, aby rodziny wspierały tych, których Pan sobie wybrał.

3. Jutro, w uroczystość świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, modlimy się za naszą Ojczyznę.

4. W środę, zapraszamy Stowarzyszenie Cudownego Medalika - Apostolat Maryjny. O godzinie 18.00 - Różaniec, o godzinie 18.30 Msza święta oraz spotkanie formacyjne na Sali św. Jana Pawła II.

5. W czwartek, 26 kwietnia o godzinie 10.00, Msza święta w intencji pracowników Komunikacji Miejskiej naszego miasta. Zapraszamy!

6. W piątek, 27 kwietnia o godzinie 18.30, zapraszamy Wspólnotę Małżeństw Katolickich im. świętego Jana Pawła II. W radosnej modlitwie samemu Bogu zawierzymy, Wasze Małżeństwa i rodziny.

7. Planowaną w miesiącu maju pielgrzymkę, musimy odwołać z powodu zbyt małego zainteresowania. W biurze naszej parafii można odebrać wpłaconą przedpłatę. Te piękne miejsca spróbujemy nawiedzić w przyszłym roku.

8. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na działalność charytatywną Caritasu przy naszej parafii. Bardzo dziękujemy za życzliwą ofiarność.

9. W naszym kiosku można nabyć prasę katolicką.

10. Bogu polecamy śp. Arkadiusza Ptasznik. Dobry Jezu....

Ks. Prałat Teodor Paradowski - proboszcz

                                                                                               strona główna


* * *

(C) Copyright 2010