Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Bydgoszczy

 

 

 

 

Informacje stałe

17-listopada-2018


TRZYDZIESTA TRZECIA  NIEDZIELA ZWYKŁA

18.11.2018.

1. Pan Jezus, zapewnia nas, że chociaż niebo i ziemia przeminą, to Jego słowa nie przeminą. Wierzymy we wszystko, co objawił nam Zbawiciel. Mamy Mu zaufać aż się wszystko spełni, a wtedy będziemy odpowiednio przygotowani na Jego powtórne przyjście.

2. Dzisiaj, 18 listopada po Mszy świętej o godzinie 19.00, około godziny 20.00 w naszym kościele, wyjątkowe wydarzenie artystyczne - spektakl laserowy pt. "Historia Niepodległej Polski w 100 - lecie niepodległości". Bardzo serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że ten wyjątkowy pokaz, pozostawi w każdym z nas niezapomniane wrażenia i przeżycia artystyczne.

3. We wtorek po Mszy świętej o godzinie 8.00, zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W środę po rannej Mszy świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek, w dniu patronki muzyki kościelnej, świętej Cecylii, pamiętać będziemy w modlitwie o Panu Organiście, który muzyką i śpiewem upiększa liturgię w naszym kościele..

5. Za tydzień, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej. Msza święta w intencji tej Wspólnoty o godzinie 12.30.

6. W miesiącu listopadzie, tylko w biurze naszej parafii, zamawiamy całoroczną modlitwę za naszych zmarłych. Każdego miesiąca, zawsze piątego o godzinie 17.00, celebrowana jest Eucharystia za bliskich naszemu sercu zmarłych.

7. Parafia nasza organizuje w dniach 25 - 30 maja przyszłego roku pielgrzymkę. Pragniemy nawiedzić: Niepokalanów, Kodeń, Kostomłoty, Chełm, Zamość, Lublin, Kozłówka, Nałęczów, Wąwolnica, Kazimierz Dolny, Sandomierz, Opatów. Zapisy w biurze naszej parafii: dane osobowe, przedpłata 300.00 złotych. Serdecznie zapraszamy, patronuje NIEPOKALANA.
 

Ks. Prałat Teodor Paradowski - proboszcz
 

                                                                                               strona główna


* * *

(C) Copyright 2010