Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Bydgoszczy

 

 

 

 

Informacje stałe

28-września-2019
DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA
29.09.2019.

1. Zbliża się miesiąc modlitwy różańcowej. To szczególny czas nie tylko upraszania potrzebnych łask za przyczyną Matki Bożej, ale umacniania naszej wiary przez rozważanie tajemnic z życia Chrystusa i Maryi Panny. Skorzystajmy z tego czasu łaski, jaki po raz kolejny daje nam Pan Bóg.

2. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele dla dzieci: we wtorki i czwartki o godzinie 17.00. Dla dorosłych codziennie w dni powszednie o godzinie 18.00, w niedziele o godzinie 18.30. Serdecznie zapraszamy!

3. Październik będzie w Kościele Powszechnym nadzwyczajnym miesiącem misyjnym. Będziemy pamiętali w naszych modlitwach o misjach i pracujących tam misjonarzach.

4. We wtorek po rannej Eucharystii Koronka do Bożego Miłosierdzia. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek o godzinie 8.00, modlitwa w intencji kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

6. W piątek I piątek miesiąca. O godzinie 8.00, Msza święta w intencji Żywego Różańca, nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, informacje oraz wymiana tajemnic. Spowiedź dla dzieci o godzinie 16.30, dla dorosłych o 18.00, Msza święta o 18.30 oraz krótka Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W sobotę, liturgiczne wspomnienie świętej Siostry Faustyny, apostołki Bożego miłosierdzia, po Mszy świętej o 8.00, nabożeństwo ku czci Matki Bożej oraz odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. O godzinie 17.00, nasza całoroczna modlitwa za bliskich naszemu sercu zmarłych. O godzinie 18.30 niedzielna Eucharystia.

8. W sobotę od godziny 8.00 z kapłańską posługą odwiedzimy chorych.

9. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy świętej o 11.00, poświęcimy różańce dzieciom komunijnym.

10. Matka Boża Pięknej Miłości czeka na zaproszenie rodzin i osób samotnych naszej parafii. Termin nawiedzin ustalamy w zakrystii.

Ks. Prałat Teodor Paradowski - proboszcz
 

                                                                                               strona główna


* * *

(C) Copyright 2010