Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Bydgoszczy

 

 

 

 

Informacje stałe

09-grudnia-2017


DRUGA NIEDZIELA ADWENTU
10.12.2017.

1. W drugą niedzielę Adwentu usłyszeliśmy wezwanie świętego Jana Chrzciciela do przygotowania drogi Panu, który przychodzi. Niech to wezwanie ciągle w nas pobrzmiewa i skłania do przemiany naszego życia.

2. Przypominamy, że Msze święte - Roratnie dla dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00. Zapraszamy dzieci z lampionami. Roraty dla dorosłych w poniedziałek, środę i sobotę o godzinie 8.00.

3. We wtorek, 12 grudnia po Mszy świętej o godz. 17.00, spotkanie młodzieży klas VI Szkół Podstawowych oraz klas I i II Gimnazjum. Rozpoczynamy przygotowanie do Bierzmowania.

4. W czwartek, Modlitwa ze świętym Janem Pawłem II. O godzinie 8.00, Msza święta, nabożeństwo i ucałowanie relikwii.

5. Hasło nowego roku duszpasterskiego jest: Jesteśmy Napełnieni Duchem Świętym. W związku z tym od grudnia do czerwca (raz w miesiącu) Ks. Biskup Jan Tyrawa głosić będzie katechezy na temat 7 darów Ducha Świętego. Pierwsze spotkanie na temat: "Daru Mądrości" odbędzie się 12 grudnia o godzinie 18.30 w Katedrze Bydgoskiej.

6. Już po raz drugi w niedzielę 7 stycznia o godzinie 18.00 w Hali "ŁUCZNICZKA" w Bydgoszczy będzie wyjątkowy koncert "Betlejem w Bydgoszczy". Na to radosne wydarzenie zapraszamy. Bilety można nabyć w biurze naszej parafii w cenie: 80.00, 60.00.lub 40.00 złotych.

7. W przyszłą niedzielę, można nabyć płytę z nagranymi kolędami przez Zespół "Boże Anioły" przy naszej parafii.

8. W naszym kiosku można nabyć świecę i opłatek na stół wigilijny oraz prasę katolicką.

Ks. Prałat Teodor Paradowski - proboszcz

                                                                                               strona główna


* * *

(C) Copyright 2010