Komentarz

90'
W Borussii Park Lucas Ribeiro otrzymał żółtą kartkę za wyjazdowy zespół.
90'
Christoph Baumgartner (TSG, 1899, Hoffenheim) jako pierwszy strzela piłkę, ale jego nagłówek nie trafia w bramkę.
90'
"Borussia Monchengladbach" otrzymała narożnik od Feliksa Brycha.
90'
TSG z 1899 roku Hoffenheim pchnął upfielda, ale Felix Braich szybko doprowadził ich na spalony.
90'
Patrick Herrmann zapisał się do drużyny gospodarzy.
90'
Marco Rose dokonuje trzeciego zastępstwa dla zespołu w Borussii Park, A Raffael zastępuje Alassane.
90'
1899 Hoffenheim został uhonorowany kanciastym Feliksem Brychem.
90'
Kąt przyznany TSG 1899 Hoffenheimowi.
90'
Gol! Remis na wyjeździe wyrównał 1: 1 dzięki bramce Lucasa Ribeiro.
89'
Maximilian Beyer (1899 Hoffenheim) otrzymuje żółtą kartkę.
88'
Bril Embolo zastąpi Larsa Stindle ' a w drużynie gospodarzy.
87'
Lucas Ribeiro pracuje nad okrętem podwodnym Floriana Grilllicha dla TSG z 1899 roku w Hoffenheim.
86'
Robert Skov dla TSG z 1899 roku Hoffenheim uderza, ale nie trafia w cel.
82'
Wyjazdowy zespół zastąpił Jacoba Bruuna Larsena Maximilianem Beyerem.
81'
Narożnik przyznawany jest Borussii Monchengladbach.
79'
Tak blisko Borussii Monchengladbach, jak strzał Denisa Zakarii wraca ze stanowiska.
76'
71'
Christoph Baumgartner (TSG, 1899, Hoffenheim) otrzymał żółtą kartkę od Felixa Brycha.
70'
Prośba Borussii Monchengladbach o Alassane trafiła w cel, ale nie powiodła się.
67'
Borussia Monchengladbach po raz pierwszy zastąpiła Patricka Herrmanna, który zastąpił Jonasa Hofmanna.
66'
Florian Grilllich z TSG z 1899 roku Hoffenheim trafia w cel strzałem. Jednak strażnik ratuje.
64'
64'
TSG 1899 Hoffenheim Benjamin Habner atakuje piłkę głową, ale jego wysiłek nie osiąga celu.
62'
61'
Jacob Bruun Larsen z TSG z 1899 roku Hoffenheim uderza, ale nie trafia w cel.
61'
"Borussia Monchengladbach" Markusa Thurama uderzyła w bramkę w "Borussia Park". Ale wysiłek się nie powiódł.
58'
Borussia Monchengladbach wychodzi na prowadzenie, a Alassane Ply uderza, jednak nie trafia w cel.
57'
TSG 1899 Hoffenheim Robert Skowow chybił przy próbie zdobycia bramki.
57'
Nagłówek Benjamina Hubnera nie pasuje do celu TSG HOFFENHEIMA z 1899 roku.
57'
56'
Oskar Wendt ("Borussia Monchengladbach") otrzymał pierwszą żółtą kartkę.
55'
54'
Borussia Monchengladbach posuwa się naprzód, a Nico Elvedi uderza w kadr. Jednak bez splotu.
54'
Borussia Monchengladbach pędzi do przodu z zawrotną prędkością, ale ciągnie ich na spalonym.
47'
47'
TSG 1899 Stephen Zuber z Hoffenheim trafił w cel, ale nie udało mu się.
47'
W 1899 roku w Monchengladbach doszło do ataku Hoffenheima przez Roberta Skowa. Wykończenie nie jest jednak zgodne z celem.
45'
Markus Thuram z Borussii Monchengladbach uderza na bramkę. Jednak strażnik ratuje.
45'
45'
Stefan Leiner z Borussii Moenchengladbach zamyka głowę, ale jego wysiłki są zablokowane.
45'
43'
TSG z 1899 roku Hoffenheim wychodzi na prowadzenie, a Florian Grilllich uderza, jednak nie trafia w cel.
41'
Borussia Monchengladbach posuwa się naprzód przez Matthiasa Ginthera, którego wynik na bramce został uratowany.
41'
W Monchengladbach "Borussia Monchengladbach" przejechała przez Marcusa Thurama. Jego strzał trafił w cel, ale zostaje uratowany.
41'
41'
Borussia Monchengladbach Nico Elvedi spudłuje z próbą zdobycia bramki.
40'
Christoph Baumgartner (TSG 1899 Hoffenheim)zbliża się z głową, ale piłka zostaje odparta przez obrońców Borussii Monchengladbach.
39'
Lars Stindl (Borussia Monchengladbach) został zarezerwowany i teraz musi uważać, aby nie dostać drugiej żółtej kartki.
35'
Markus Thuram z Borussii Monchengladbach uderza, ale nie trafia w cel.
32'
Hoffenheim z 1899 roku posuwa się naprzód, ale Jacob Bruun Larsen kończy daleko od bramki.
26'
Ihlas Bebu (TSG 1899 Hoffenheim) zastąpił prawdopodobnie kontuzjowanego Munasa Dabbura.
21'
Denis Zakaria dla Borussii Monchengladbach został zarezerwowany przez Felixa Braicha i otrzymał pierwszą żółtą kartkę.
17'
17'
W Monchengladbach Benjamin Hubner (TSG 1899, Hoffenheim) uderza głową w piłkę, ale uderzenie zostaje wyczyszczone przez niestrudzoną obronę.
15'
Florian Grilllich (TSG 1899 Hoffenheim) uderza w Borussię Park, ale jego głowa jest oczyszczona.
14'
11'
11'
Gol! Gospodarze boiska ulegli Mathiasowi Ginterowi 1: 0.
7'
TSG 1899 Robert Skov Hoffenheim został zarezerwowany w Monchengladbach.
3'
Alassane Playa trafił w bramkę, ale nie zdołał zdobyć bramki dla Borussii Monchengladbach.